Про нас

Спортивно-оздоровчий центр Політехнік розміщений у курортній зоні Харківщині у дивовижно мальовничому місці на лівому березі ріки Сіверський Донець за 27 км від Харкова та за 3 км від Чугуєва .Це улюблене місце активного відпочинку студентів і викладачів університету з 1954 року.

Урочище Фігуровка – це не тільки чиста екологічна зона, зі змішаним лісом та артезіанським родовищем, а і надзвичайна природа. Власний пісчаний пляж з дивовижним видом з пірсу для відвідувачів табору.

На вас чекає проживання в літніх будиночках або корпусі та котеджах [більше про умови та ціни], якісне 3-х разове харчування , медпункт та Wi-Fi.

Для відпочиваючих створені всі умови для занять спортом та активного відпочинку. В будь-який зручний для вас час доступні спортивні майданчики, де кожен може зайнятися спортом. Пограти в баскетбол, волейбол, бадмінтон, футбол, теніс. А також зал для занять боротьбою та воркаутом.

Не відбуваються наші вечори без розваг на літній сцені де на вас чекають наші зірки від Палацу студентів НТУ “ХПІ”, постійні кіно вечори та дискотеки.

Твій відпочинок важливий для нас – адже перед новим навчальним роком потрібно набратися якнайбільше сил та енергії.

Приїжджай на Фігуровку , ми чекаємо саме на тебе

Расскажите друзьям