Профспілкова виплата

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ
ПРОФСПІЛКОВОЇ ВИПЛАТИ ЧЛЕНАМИ ППОС НТУ “ХПІ”

1. Тільки член профспілкової організації студентів НТУ «ХПІ» має право на отримання профспілкової виплати з коштів профбюджета один раз на календарний рік.

2. Члени профспілки, які потребують профспілкової виплати (у зв’язку з необхідністю проведення курсу лікування; придбання лікарських препаратів; мають статус сироти, постраждалі від аварії на Чорнобильській АЕС; студенти з малозабезпечених сімей; в разі народження дитини, в разі смерті членів його сім’ї та ін.) подають заяву встановленого зразка, копію ідентифікаційного коду, копію паспорта (1,2 та 11 сторінок, ІD карта та витяг про реєстрацію), копії свідоцтв, медичні та інші довідки, що підтверджують необхідність отримання профспілкової виплати і пред’являють профспілковий квиток голові профбюро свого факультету/інституту.

3. Профспілковий комітет студентів університету на своєму засіданні розглядає подані заяви і приймає рішення про виділення профспілкової виплати  студенту.

4. Голова профбюро повідомляє студенту, який звернувся із заявою, про рішення профкому і називає дату отримання профспілкової виплати в бухгалтерії профкому студентів.

5. Члену профспілки для отримання профспілкової виплати необхідно пред’явити:

  • паспорт або його копію (обов’язково);
  • профспілковий квиток (обов’язково);

Увага

1. Профспілкова виплата виплачується в бухгалтерії профкому студентів 1 раз на місяць.

2. Профспілкова виплата НЕ ВИПЛАЧУЄТЬСЯ без паспорта

Расскажите друзьям