Профспілкова виплата

ПОРЯДОК
ОТРИМАННЯ ПРОФСПІЛКОВОЇ ВИПЛАТИ ЧЛЕНАМИ ППОС НТУ “ХПІ”

1. Тільки член профспілкової організації студентів НТУ «ХПІ» має право на отримання профспілкової виплати з коштів профбюджета один раз на календарний рік.

2. Члени профспілки, які потребують профспілкової виплати (у зв’язку з необхідністю проведення курсу лікування; придбання лікарських препаратів; мають статус сироти, постраждалі від аварії на Чорнобильській АЕС; студенти з малозабезпечених сімей; в разі народження дитини, а в разі смерті членів його сім’ї та ін.) подають заяву встановленого зразка, копію ідентифікаційного коду, копію паспорта (1,2 та 11 стор.), копії свідоцтв, медичні та інші довідки, що підтверджують необхідність отримання профспілкової виплати і пред’являють про фсоюзний квиток голові профбюро свого факультету.

3. Подані заяви розглядаються на засіданні профбюро факультету та деканату. Заяви з постановою клопотати перед профкомом студентів про виділення профспілкової виплати направляються на розгляд профкому студентів.

4. Профспілковий комітет студентів університету на своєму засіданні розглядає надійшли заяви і приймає рішення про виділення профспілкової виплати нужденному студенту.

5. Голова профбюро повідомляє студенту, який звернувся із заявою, про рішення профкому і називає дату отримання профспілкової виплати в бухгалтерії профкому студентів.

6. Члену профспілки для отримання профспілкової виплати необхідно пред’явити:

  • паспорт або його копію (обов’язково);
  • профспілковий квиток (обов’язково);

Увага

1. Профспілкова виплата виплачується в бухгалтерії профкому студентів 1 і 16 числа кожного місяця.

2. Профспілкова виплата НЕ ВИПЛАЧУЄТЬСЯ без паспорта.

Расскажите друзьям