Оздоровлення

ПОРЯДОК
Отримання путівки в СОТ “Політехнік” (Фігурівка)

1. Тільки член профспілкової організації студентів НТУ «ХПІ» має право придбати путівку в спортивно-оздоровчі табір НТУ «ХПІ».

2. Члену профспілки, для отримання путівки в СОТ, необхідно взяти у голови профбюро (або в оздоровчої комісії профбюро) бланк заяви встановленого зразка (див. Зразок на стенді профбюро). Правильно заповнену заяву, з обов’язковим зазначенням всіх даних, в зазначений термін (див. Оголошення про збір заяв) подається голові профбюро факультету. Неправильно оформлені заяви до розгляду не приймаються.

3.Поданние заяви розглядаються на засіданні оздоровчої комісії профбюро факультету. (Право на першочергове отримання путівок мають: профспілкові активісти факультету (члени профбюро, голови та члени комісій профбюро, студрад, члени спортивних команд університету – учасники змагань різного рангу); студенти, які мають статус сироти; інваліди I-IIІ груп, чорнобильці і т. д.)

4. Виписка з протоколу оздоровчої комісії факультету та заяви студентів подаються в Профспілковий комітет студентів університету.

5. Член профспілки, якому рішенням спортивно-оздоровчої комісії Профкому студентів виділено путівку, бере в бухгалтерії Профкому студентів напрямок для оплати путівки в СОТ НТУ «ХПІ».

6. Путівки продаються в бухгалтерії Профкому студентів університету НА ВСЕ ЗАЇЗДИ ВІДРАЗУ (стежте за графіком продажу).

7. Члену профспілки для отримання путівки при собі необхідно мати:

  • Квитанцію про оплату вартості путівки
  • Паспорт і студентський квиток

УВАГА!
ПУТІВКА НЕ ВИДАЄТЬСЯ ЗА ВІДСУТНОСТІ БУДЬ-ЯКОГО З ВИЩЕЗГАДАННИХ ДОКУМЕНТІВ

Расскажите друзьям