Первинна профспілкова організація студентів НТУ “ХПІ”

Логотип ППОС НТУ "ХПИ"

Вступивши до університету кожен студент може розраховувати на допомогу Первинної профспілкової організації студентів НТУ «ХПІ», яка є найбільшою і найсильнішою правозахисною організацією Університету. Профком студентів існує з 1920-го року і об’єднує понад 15 000 студентів Політеху. Основний напрямок роботи це представництво і захист соціально-економічних інтересів студентів Університету. Багато прийнятих рішень, щодо студентів технічного університету, приймаються за участю та погодження з профспілковою організацією студентів. В інтересах членів профспілки ведеться робота по наступних напрямах:

 1. Соціальна підтримка
 2. Організація відпочинку та дозвілля студентів
 3. Правовий захист
 4. Контроль роботи підприємства громадського харчування унівеситету
 5. Навчання профактиву
 6. Підтримка ініціатив студентів
 7. Туристичний
 8. Рішення побутових проблем студентів в гуртожитках

Активісти профспілки організовують і проводять різні заходи для виявлення і розкриття талантів студентів нашого університету. Найяскравіше з них це святкування Дня першокурсника і музичний фестиваль “Зоряна планета Політех”, а так само фестиваль талантів першокурсників “Старт дає Політех”. У нас багато постійно діючих проектів:

 • З 2015 – оновлений Фотоклуб НТУ “ХПІ”
 • З 2010 – футбольна команда “Проф-Політехнік”
 • З 2009 – видавництво власної газети “Student’s-NEWS”
 • З 2008 – Фотоклуб “Політехнік”
 • З 2006 – Музичний фестиваль “Зоряна планета Політех”

А також ми щорічно організовуємо фестивалі гумору і проводимо ігри КВН в Палаці студентів НТУ «ХПІ». Наша організація завжди відкрита для нового співробітництва. Зараз ми співпрацюємо з:

 1. Асоціацією профспілкових організаторів студентів України (АПОС України)
 2. Студентської правозахисною організацією м.Харкова

Ставши членом нашої профспілкової організації, ви чи зможете розраховувати на матеріальну допомогу, отримання дотацій до путівок в спортивно-оздоровчий табір «Політехнік», який знаходиться на березі р. Сіверський Донець. Вступай в нашу профспілку і розкривай свій талант зараз. Отримуй досвід організаторської, лідерської і творчої роботи, подорожуй з нами і твої роки навчання в НТУ «ХПІ» стануть НАЙКРАЩИМИ в твоєму житті!

Расскажите друзьям