Правила використання студентської карти метро

Правила використання студентського проїзного або БЕК (безконтактної електронної картки) регулюються Договором, укладеним між КП “Харківський метрополітен” і НТУ “ХПІ”. На цій сторінці ви можете ознайомитись з договором № 01/40-04.15/НЕ от 23.04.15 “Про організацію перевезень Харківським метрополітеном студентів (курсантів) за пільговим тарифом” и додатком к договору “Правила користування персональною студентською безконтактною електронною карткою, що ініціалізована як “пільгова студентська БЕК” в мережі автоматизованої системи оплати проїзду КП “Харківський метрополітен” (з відшкодуванням коштів за пільговий проїзд за рахунок міського бюджету)”.

Два найголовніших правила при користуванні пільгової картою метро:

  1. Якщо ти вирішив їхати на метро, обов’язково бери з собою студентський квиток – це єдине підтвердження того, що ти дійсно студент!
  2. Ніколи, ні за яких обставин не проводь по своїй карті кого-небудь і нікому її не передавай! Якщо це помітить працівник метрополітену або кого-то з твоєї картою зупинять, саме ти втратиш пільги на весь період навчання.

Важливо завжди пам’ятати і розуміти, що в разі будь-якого порушення правил, пільга анулюється назавжди!

А тепер короткий інструктаж з приводу втрати картки. Отже, якщо трапилося непоправне, необхідно:

  1. Терміново (протягом двох днів) звернутися до працівника метрополітену будь-якій станції для виключення з обороту втраченої студентської картки. При собі мати студентський квиток. Це необхідно для того щоб карткою не встиг скористатися стороння людина, бо можна потрапити під дію другого правила (див. Вище) і втратити пільгу!
  2. На станції оформити заяву на блокування картки, обов’язково перевірити зазначення в ньому дати і часу подачі цієї заяви.
  3. Звернутися в деканат з повідомленням про втрату карти і тим самим заявою з другого пункту.
  4. Після всього цього треба ще написати заяву в правоохоронні органи про втрату картки (процедура схожа з втратою студентського), після чого можна вже розраховувати на видачу нової картки.

Як бачиш алгоритм досить великий, але необхідний, якщо хочеш зберегти право на пільгу. По дорозі до працівника станції рекомендуємо заглянути на популярні сторінки НТУ «ХПІ», може хтось вже знайшов твою картку.

Расскажите друзьям